Alig húszévesen kerültem a zenekarhoz, és mondhatom, teljesen megfordult velem a világ! Kobayashi mester irányítása alatt fantasztikus koncerteken, turnékon vettem részt. Őt követte Kocsis Zoltán, akitől a lehető legtöbbet tanultam. Ezt a mai napig kamatoztathatom a saját felkészülésemnél egy-egy produkcióra. Örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy a zenekar CD-felvételein az ő tökéletes tudását adhatjuk át az utókor számára, amelyet legfőképp a Bartók Új Sorozat lemezei őriznek. 2021-ben lettem "Az év zenekari művésze“ ez művésztársaim titkos szavazása alapján történt és számomra nagyon fontos elismerés.
Hárfatanulmányait Debrecenben, majd Budapesten a Zeneakadémián végezte Lubik Hédy irányítása alatt. A zeneakadémiai évek alatt részt vett Brüsszelben az ARS NOVA Fesztiválon, ahol Luciano Berio Sequenza II című, szóló hárfára írt művét adta elő.
1989-ben sikeres próbajátéka után az Magyar Állami Hangversenyzenekar (mai nevén Nemzeti Filharmonikus Zenekar) szóló hárfása lett. 1992-ben tartotta diplomakoncertjét, amelyre „hárfaművész és középiskolai hárfatanár” minősítést kapott.
1996-től 2000-ig a budapesti Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen adott hárfaórákat.
A 2000-es évek elején a Hárfa Világkongresszus (WHC) elnökségi tagjai közé, 2010-ben pedig a WHC Új Zenei Bizottságába választották.
2012 óta a budapesti Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium hárfatanára. Növendékei országos és nemzetközi hárfaversenyek díjazottjai. 2019-ben az V. Szegedi Nemzetközi Hárfaverseny zsűritagja.
Számos CD-, rádió- és televíziófelvétel közreműködője. A Marco Polo lemezcég állított össze egy programot Kurt Atterberg műveiből, ezen szerepel a Trio Concertante is (hegedű, cselló, hárfa) Kiss András (hegedű) és Kertész György (cselló) közreműködésével. A Capriccio lemezcég felkérésére szintén készített felvételeket Bálint János fuvolaművész partnereként.
Több alkalommal szólistaként lépett fel a Weiner-Szász Kamaraszimfónikusokkal, többek között Debussy: Két tánc hárfára (Rohmann Imre vezényletével); Ravel: Bevezetés és Allegro; Braga Santos: Concertálo változatok vonósokra és hárfára; Dohnányi Ernő: Concertino hárfára és kamarazenekarra; emelett CD-re vették Isang Yun: Gong-Hu című hárfaversenyét Tihanyi László irányításával.
Bálint Jánossal (fuvola) és Bársony Péterrel (brácsa) mutatták be Horváth Balázs 2005-ben komponált Szimmetria-aszimmetria fuvolára, brácsára és hárfára című darabját, amelyet a zeneszerző a trió felkérésére írt.
Mozart C-dúr versenymű fuvolára és hárfára című művét számos előadóval játszotta:
a Budapesti Fesztiválzenekarral (partnere Pivon Gabriella, vezényelt Kocsis Zoltán); a
Magyar Állami Hangversenyzenekarral (partnere Drahos Béla, vezényelt Kobayashi Ken-Ichiro); a Concerto Budapesttel (partnere és dirigált: Sir James Galway); külföldi meghívásokra Ausztriában és Szerbiában (partnere Bálint János).
2019 őszén a Nemzeti Filharmonikus Zenekarral és fafúvós szólistáival a pesti Vigadóban előadták Paul Hindemith Versenymű fúvósokra, hárfára és zenekarra című művét.